Усі публікації

Radura - Кращий аналог оригінальним запчастинам

 

Обладнання для зрізу та подрібнення, значною мірою, визначає загальну продуктивність сільськогосподарських машин. Найчастіше воно піддається інтенсивному зносу і тому потребує регулярної заміни.


Асортимент продуктів марки Radura включає ідеально підібрані запасні частини, що відрізняються простотою застосування та надійністю в експлуатації. При збиранні будь-якої культури — чи то зернові, чи соя, чи трави — Radura буде надійним партнером.


Асортимент запчастин Radura


Наш інтернет-магазин має великий асортимент продукції Радура. Серед найпопулярніших товарів можна відзначити:

 • Сегменти
  • Ріжучі кромки сегментів Radura загартовані індукційно та відрізняються високою ріжучою здатністю. У місцях кріпильних отворів забезпечено високу стійкість матеріалу.
 • Здвоєні пальці
  • Ковані пальці Radura мають високу зносостійкість і міцність. Завдяки точним прохідним розмірам ніж завжди утримується у правильному положенні.

 • Ножі соломоподрібнювачів
  • Процес холодного вальцювання ріжучої кромки та її індуктивне загартування забезпечують довгий термін служби ножів марки Radura. Одна вагова категорія забезпечує нормальну та стабільну роботу агрегатів. У продажу є ножі соломоподрібнювачів для всіх поширених зернозбиральних комбайнів у наступних варіантахз насічкою та в гладкому виконанні.Чому варто купити ножі RADURA в ATS Parts


Агро-Техно-Сервіс вже понад десятиліття є головним імпортером запчастин Радура в Україні. Ми одні з перших почали імпортувати дані запчастини і зараз можемо з упевненістю рекомендувати їх кожному власнику сільськогосподарської техніки. 

Компанія AVIA


У далекому 1927 незалежні нафтові імпортери Швейцарії об'єдналися в компанію під назвою AVIA, що, згодом, призвело до приєднання колег з інших європейських країн. Так у 1960 році було засновано компанію AVIA INTERNATIONAL.


Компанія позиціонувала себе як найкращий бренд для авіаційного палива, але попит на легкові автомобілі, що постійно зростає, привів за собою заправні станції AVIA на дороги загального користування. І на сьогоднішній день це одна з найбільших мереж заправних станцій у Європі.
Мастильні матеріали AVIA


Історія мастильних матеріалів Авіа бере свій початок з 1952 року, коли Хьюго Ост та Йоганн Баптіст Вагнер отримали ліцензію від AVIA Switzerland на продаж своєї продукції під брендом AVIA.


Вже 1994 року AVIA впровадила систему забезпечення якості, засновану на стандарті DIN EN ISO 9001.


На сьогоднішній день вимоги до мастильних матеріалів для автомобільного сектора підвищуються завдяки новим розробкам, спрямованим на підвищення економічності, збільшення інтервалів заміни олії та зниження впливу на навколишнє середовище.

AVIA враховує ці тенденції розвитку та об'єднала у своїй програмі постачання повний спектр новітніх мастильних матеріалів.
Які масла в асортименті Авіа?


Компанія Авіа пропонує:

 


Для промисловості та важкої техніки компанія пропонує лише високотехнологічні продукти на основі синтетичної та частково синтетичної базової олії з оптимізованим пакетом присадок. Серед них є:

Масла AVIA в ТОВ «Агро-Техно-Сервіс»


Ми хочемо повністю виправдати ваші очікування від наших продуктів та послуг. Ми не просто продаємо мастильні матеріали AVIA, ми цінуємо довгострокову підтримку наших клієнтів. Ми не тільки пропонуємо мастильні матеріали Авіа своїм клієнтам, а й самі щодня використовуємо дані олії, тому що повну впевненість як дані продукти після отримання звання офіційного дилера AVIA в Україні.Змазка кавомашин. Правила та рекомендації.

 

Більшість наших клієнтів звертаються до майстрів з поломками кавомашин, які викликані недостатнім змащенням кілець поршневої та заварювальної групи каво машини. Ми розповімо Вам як потрібно змазати кавомашину, щоб вона служила довго та без поломок.

 

Навіщо і як змазувати каво машину

 

Правильний рух механічних деталей варочної групи в каво машині забезпечужться шляхом змащення ущільнень та направляючих каво машини.

 

Перед змащенням обов'язково вимкніть кавомашину та вийміть варочну групу. Промийте, протріть та дайте їй висохнути. При змащенні, ми рекомендуємо використовувати силіконове мастило OKS 1110. Оскільки воно використовується, як заводське мастило для каво машин Siemens та Bosch, ми з впевненістю можемо рекомендувати його для будь-яких інших виробників кавомашин (Delongi, Philips, Saeco… ).

 

Нанесіть тонкий шар змазки ОКС 1110 на поршень, навколо стержня у нижній частині та на всі ущільнювальні кільця. Рештки змазки витріть серветкою. Все, кавомашина готова до використання.

 

Як часто потрібно змащувати каво машину

 

Дотримуйтеся нижче вказаного інтервалу змащення, або дивіться в інструкцію по експлуатації, яка йде в комплекті, разом із обраною вами, кавомашиною.

 

1-5 чашок кави в день – виконуйте змазку раз у 4 місяці

6-9 чашок кави в день - виконуйте змазку раз у 2 місяці

10 і більше чашок в день - - виконуйте змазку раз у місяць.
Мастильні матеріали CLAAS Original

 

Лінійка мастильних матеріалів Claas Original має весь асортимент мастил та охолоджуючих рідин для техніки CLAAS. Окрім того, мастильні матеріали Клаас Оригінал можуть використовуватися і на великій кількості машинах інших виробників. Новітні мастильні матеріали перевірені та допущені у використання відділом технічної розробки CLAAS, цим самим підтверджуються всі необхідні технічні вимоги до масел. 

Детальніше про моторні масла CLAAS Agrimot

 

Двигун – це серце машини, а для безперебійної і безпечної роботи, йому потрібна якісна олива. Завдяки ідеально адаптованій формулі і присадкам, моторні оливи Claas Original як ніякі інші підходять для усіх машин Клаас.

 

У розробці мастил Клаас Оригінал основний пріоритет був спрямований на максимальне підвищення надійності та збільшення строку служби та продуктивності двигунів кормо та зернозбиральних комбайнів, навантажувачів та тракторів CLAAS.

 

Основні переваги моторних масел CLAAS Original

 

 • Оптимальний захист від зносу, корозії та накипу
 • Понижений розхід пального за рахунок інноваційної формули та присадок
 • Понижений розхід масла
 • Безпроблемний холодний запуск двигуна при низькій температурі
 • Оптимальна надійність змазки при високих температурах


 

Моторні масла Claas Original в ATS Parts

 

В нашомуінтернет-магазині запропоновані універсальні моторні оливи CLAAS для всіх видів техніки:

 

 

Купуючи у нас моторне масло Клаас Оригінал ви гарантовано отримаєте мастильні матеріали, які точно адаптовані до зростаючих потреб СГ техніки. Окрім того, вони забезпечать для Вас безперебійну економічно вигідну роботу.

Як насправді показують себе нові зернозбиральні комбайни CLAAS LEXION 6800

 

Надходження нових комбайнів CLAAS Lexion 6800 припало на липень-серпень, якраз на найсуворіші умови для перевірки комбайнів.

 

Забігаючи наперед, хочемо сказати, що комбайни підтвердили універсальність та надійність. Запчастини для комбайнів CLAAS Lexion знаходяться на тому ж високому рівні, навіть в умовах дефіциту металів та інших комплектуючих.

 

Будучи на полях, комбайни Lexion 6800 збирали не лише зернові, а й бобові культури. Комбайни працювали в парі з жаткою MAXFLEX 930 та CONVIO FLEX 1080. Всі комбайни показували відповідність точності в налаштуваннях, високі експлуатаційні та економічні показники. У 2021 році більшість полів мали рівномірну врожайність без значних полеглих ділянок.

 

Як показав себе комбайн Lexion 6800 із жаткою MAXFLEX 930

 

MAXFLEX 930 добре підходить для збирання озимої пшениці. Її можливості дозволяють працювати з низьким зрізом, а на полях з горбами використовувалася приставка із гнучким ножовим брусом CONVIO FLEX 1080.

 

Площа убраних полів на один комбайн становила 60 га. При врожайності озимої пшениці 42-45 ц/га та рівні вологості зерна 11-13% комбайн продемонстрував продуктивність у межах 5,94-7,79 га/год та 29,4-32,87 т/год. Середня витрата палива склала 10,2 л/га.

 

Працюючи з ячменем, висота зрізу встановлювалася висотою 2-4 см. Продуктивність становила близько 7 га/год - 38,5 т/ч.

 

Найбільш приємним здивуванням  для аграріїв став досягнутий показник витрати палива: 4,1-4,4 л/га та менше 1 л/т при завантаженні двигуна 55-65%.

 

Самі ж механізатори дуже високо оцінюють експлуатаційні якості LEXION 6800. Особливо виділили точність та ефективність системи автоматичного налаштування CEMOS AUTOMATIC, а електронний помічник забезпечив мінімальні втрати зерна за молотаркою, трохи більше 0,5%. Інтуїтивно зрозуміле управління комбайном дозволило механізаторам практично негайно приступити до роботи і досягти високої результативності.

 

Запчастини до комбайнів CLAAS LEXION

 

ТОВ «Агро-Техно-Сервіс» (інтернет-магазин ATS-Parts.com.ua) засновано у 2009 році і зараз є одним з провідних імпортерів запчастин до техніки CLAAS.

 

Головний офіс підприємства розташований у м. Переяслав (Київська обл.). Тут же розташований і один із найбільших складів із запчастинами для комбайнів:

 

 

Головною перевагою нашої компанії є асортимент як запчастин CLAAS Original, так і якісної альтернативи від Agri Parts, PW Group, Alpha Parts.