Про нас

Агро-Техно-Сервіс  – один з найбільших постачальників запчастин до СГ техніки CLAAS. 80% наших товарів складають запчастини до зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів CLAAS. В асортименті нашого магазину Ви знайдете як оригінальні, так і більш доступні за ціною, якісні аналоги запчастин від європейських виробників. Ви можете нам довіряти, так як Агро-Техно-Сервіс вже більше десяти років самостійно імпортує запасні частини від заводів-виробників, які розташовані в Італії, Греції, Німеччині, Польщі. Основна наша мета – забезпечити кожного фермера якісними запчастинами, адже ми знаємо на скільки це важливий фактор для успішного господарства.

 

Чому обирають нас?

  •        Сервіс та професіоналізм

Наші менеджери вже більше 20 років спеціалізуються на запчастинах до СГ техніки, тому одною із переваг обрати нашу компанію є супровід клієнта професійною технічною консультацією на найвищому рівні. Для цього ми щодня удосконалюємо свої знання та гарантуємо обслуговування клієнтів на найвищому рівні

  •      Швидка і зручна доставка

Ми, як ніхто інші, знаємо як важливо отримати запчастини якомога швидше після їхнього замовлення. Найшвидшим варіантом буде отримання їх на нашому складі у будь-який зручний для Вас час (навіть вночі). Але якщо фізично це неможливо, то для таких випадків, у нас існує доставка найшвидшими кур'єрськими службами України. Ми робимо все можливе, для найшвидшої доставки з найменшими витратами і в зручний для Вас спосіб.

  •         Широкий каталог товарів

Наша мета - надати клієнтам весь спектр якісних товарів для сільськогосподарської техніки в одному місці, тому наш асортимент дійсно великий - більше 300 тисяч товарів на нашому складі! І ця кількість з кожним днем ​​зростає. Електричні плати, сегменти і стеблепідіймачі, зірочки і ланцюги, інструменти, масло, мастильні матеріали, акумулятори - далеко не повний перелік нашого каталогу. У нас представлені найкращі і топові бренди виробників: Claas, John Deere, Manitou, Lemken, Agri Parts, Alpha Parts, Bosch, Avia, Rowe, Wurth і сотні інших перевірених десятком років брендів. Ми впевнені, що в нашому магазині Ви знайдете все необхідне для свого комбайна чи трактора.

 

Придбавши запчастини до сільськогосподарської техніки у компанії Агро-Техно-Сервіс, Ви отримуєте запасні частини найвищого рівня, постійну підтримку менеджера і, що найголовніше, швидке постачання.