AVIA COOLANT G12/G12+ RED CONCENTRATE / 5л

AVIA COOLANT G12/G12+ RED CONCENTRATE / 5л

AVIA COOLANT G12/G12+ RED CONCENTRATE / 5л

  • ВиробникиAVIA
  • Модель: AVIA G12 CONCENTRATE
  • Артикул:
  • Доступність: 7
  • 870.68грн.

Об'єм


Антифриз AVIA COOLANT G12/G12+ RED CONCENTRATE


AVIA COOLANT G12/G12+ RED CONCENTRATE - це охолодна рідина нового покоління з тривалим терміном служби, без силікатів, яка була розроблена спеціально для форсованих алюмінієвих двигунів, а також надійно захищає від заморозків, перегріву та корозії. Особливо застосовується в тих випадках, коли необхідна охолодна рідина відповідно до стандартів специфікації Mercedes-Benz 325.3.


Перед заповненням в систему охолодження ДВЗ AVIA COOLANT G12 слід змішати з чистою, не дуже твердою водою. Застосовувати всесезонно у концентрації від 30 до 50 об'ємних відсотків. Звертати увагу на посібник з експлуатації виробника! У зв'язку з ризиком корозії не слід зберігати AVIA G12 в оцинкованій тарі.


AVIA COOLANT G12/G12+ RED CONCENTRATE – сучасна охолодна рідина на основі моноетиленгліколю з пакетом сполуки органічних карбонових кислот (карбоксилатна технологія – OAT, Organic Acid Technology). Не містить нітритів, амінів, фосфатів, боратів і силікатів. Завдяки сучасній рецептурі при високому термічному навантаженні досягається також дуже гарний антикорозійний захист металів, що застосовуються в ДВЗ. Одночасно можливе збільшення інтервалів заміни до 4-х років без зниження потужності. (Зверніть увагу на посібник з експлуатації заводу-виробника!)


AVIA G12 CONCENTRATE змішується і сумісна з звичайними антифризами, що містять специфікації VW TL 774- C (G11). Для оптимального антикорозійного захисту та досягнення найбільших інтервалів заміни слід все-таки уникати змішування зі звичайними рідинами, що охолоджують.


Допуск:

  • MAN 324 Typ SNF
  • Scania TI 02-98 0813 T/B/M sv
  • MTU MTL 5048
  • VW / Audi / Seat / Skoda TL 774-D/F (G12/G12+)
  • Porsche (Carrera починаючи з MJ 98, Boxster, Cayman, Cayenne)

Чому варто купити антифриз AVIA COOLANT G12 RED CONCENTRATE саме в інтернет-магазині ATS Parts


Агро-Техно-Сервіс має великий досвід використання цих олій Авіа на своєму досвіді, тому що більше десяти років весь наш автопарк використовує олії саме цієї марки, і вже зараз ми є офіційним дилером олії «AVIA» в Україні.


Де можна придбати антифриз Авіа в Україні?


Наш магазин розташований у м. Переяслав та забрати своє замовлення Ви можете на складі нашого магазину, але якщо Ви знаходитесь далеко від нас, тобто служби перевезень, які вказані на сторінці «Доставка». Основні напрямки відправлення наших замовлень є: Київ, Івано-Франківськ, Одеса, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків, Ужгород, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Чернігів, Черкаси .

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Залиште свій номер телефону і ми Вам передзвонимо!
Залишити заявку