AVIA HLP 68 / 20л

AVIA HLP 68 / 20л

AVIA HLP 68 / 20л

  • ВиробникиAVIA
  • Модель: AVIA HLP 68
  • Артикул:
  • Доступність: 3
  • 2858.01грн.


Масло AVIA HLP 68 

AVIA HLP 68 - це універсальна гідравлічна олива типу HLP: Поряд із застосуванням у стаціонарних та мобільних гідравлічних системах AVIA HLP 68 може застосовуватися для змащування підшипників кочення та ковзання, компресорах, вакуумних насосах, за умови дотримання відповідних посібників.


Високоякісна гідравлічна олива, очищена рафінатом селективного очищення зі спеціальними високоефективними присадками. AVIA HLP 68 відрізняється високою термічною стабільністю та стійкістю до окислення і, тим самим, надає основу для терміну служби гідравлічного масла.


HLP 68 забезпечує найкращий захист від корозії та зношування навіть при максимальних механічних навантаженнях. Крім того, AVIA HLP 68 має хорошу фільтраційну здатність і запобігає закупорці фільтрів.


AVIA HLP безперечно відповідає вимогам до гідравлічних мастил HLP за стандартом DIN 51524 Частина 2 і однозначно перевершує їх за деаерацією, деемульгуючою здатністю та стійкістю до піноутворення.


Стандарт:


  • Гідравлічне масло HLP за стандартом DIN 51524 Частина 2
  • Гідравлічне масло HM за стандартом ISO 11158


Чому варто купити масло AVIA HLP 68 саме в інтернет-магазині ATS Parts


Агро-Техно-Сервіс має великий досвід використання цих олій Авіа на своєму досвіді, тому що більше десяти років весь наш автопарк використовує олії саме цієї марки, і вже зараз ми є офіційним дилером «AVIA» в Україні.


Де можна купити масло Авіа в Україні?


Наш магазин розташований у м. Переяслав та забрати своє замовлення Ви можете на складі нашого магазину, але якщо Ви знаходитесь далеко від нас, тобто служби перевезень, які вказані на сторінці «Доставка». Основні напрямки відправлення наших замовлень є: Київ, Івано-Франківськ, Одеса, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків, Ужгород, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Чернігів, Черкаси .

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Залиште свій номер телефону і ми Вам передзвонимо!
Залишити заявку