AVIA Hypoid 80W-90 EP / 20л

AVIA Hypoid 80W-90 EP / 20л

AVIA Hypoid 80W-90 EP / 20л

  • ВиробникиAVIA
  • Модель: AVIA 80W-90
  • Артикул:
  • Доступність: 12
  • 4611.75грн.


Трансмісійне масло AVIA Hypoid 80W-90 EP


AVIA Hypoid 80W-90 EP - це протизадирне трансмісійне масло для застосування у провідних мостах з гіпоїдною передачею, що працюють під високими навантаженнями, і з великим зміщенням, а також у рульових приводах. Завдяки універсальним характеристикам широко застосовується у вантажних автомобілях, легкових автомобілях, автобусах, а також будівельній та с/г техніці.


AVIA HYPOID EP 80W-90 слід застосовувати в синхронізованих МКПП лише в тих випадках, коли допускається/приписано застосування трансмісійної олії з рівнем експлуатаційних властивостей, що відповідає стандарту API GL 5 (зверніть увагу на посібник з експлуатації).


AVIA 80W-90 – універсальна гіпоїдна трансмісійна олива на основі добірних мінеральних масел з хорошими низькотемпературними характеристиками та високою термічною стабільністю. AVIA EP 80W-90 завдяки своїм присадкам, забезпечує оптимальний захист від зносу, а також антикорозійний захист, що відповідає практичним вимогам.


Допуск


  • API GL 5;
  • MIL-L-2105 C/D
  • MAN 342 Тип M1;
  • ZF TE-ML 16B, 17B, 19B, 21A


Чому варто купити масло AVIA Hypoid 80W-90 EP саме в інтернет-магазині ATS Parts


Агро-Техно-Сервіс має великий досвід використання цих олій Авіа на своєму досвіді, тому що більше десяти років весь наш автопарк використовує олії саме цієї марки, і вже зараз ми є офіційним дилером «AVIA» в Україні.


Де можна купити масло Авіа в Україні?


Наш магазин розташований у м. Переяслав та забрати своє замовлення Ви можете на складі нашого магазину, але якщо Ви знаходитесь далеко від нас, тобто служби перевезень, які вказані на сторінці «Доставка». Основні напрямки відправлення наших замовлень є: Київ, Івано-Франківськ, Одеса, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків, Ужгород, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Чернігів, Черкаси .

Характеристики
Вага 20кг
Виробник AVIA
В"язкість 80W-90
Специфікації
API GL-5

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Залиште свій номер телефону і ми Вам передзвонимо!
Залишити заявку