AVIA AVIALITH 000 EP / 18кг

AVIA AVIALITH 000 EP / 18кг

AVIA AVIALITH 000 EP / 18кг

  • ВиробникиAVIA
  • Модель: AVIA 000
  • Артикул:
  • Доступність: 6
  • 5635.26грн.


Мастило AVIA AVIALITH 000 EP


AVIALITH OOO EP - це текуча пластична змазка для застосування в централізованих мастильних системах вантажного автотранспорту (зверніть увагу на посібник з експлуатації!). Також застосовуються у функціонуючих на відкритому повітрі агрегатах із довгими трасами трубопроводу.


Пластичне мастило AVIALITH 000 EP світло-зеленого кольору із загусником на комплексному літієвому милі на основі мінеральних масел, що мають хорошу стійкість до окислення. Крім того, AVIALITH OOO EP відрізняється підвищеною здатністю до сприйняття високих навантажень, гарною водостійкістю та антикорозійними властивостями.


Допуск


  • Пластичне мастило в соотв. з DIN 51 826 – GP 00/000 K-50 відповідно. з DIN 51 502, ISO-L-XECDAOO-OOO відповідно. з ISO 6743-9
  • MB-Freigabe 264.0; MAN 283 Li-P 00/000

Відповідність вимогам стандартів: Централізовані мастильні системи вантажних автомобілів Willy Vogel


Чому варто купити мастило AVIA AVIALITH 000 EP саме в інтернет-магазині ATS Parts


Агро-Техно-Сервіс має великий досвід використання масел Авіа на своєму досвіді, тому що більше десяти років весь наш автопарк використовує масла саме цієї марки, і вже зараз ми є офіційним дилером «AVIA» в Україні.


Де можна купити масло Авіа в Україні?


Наш магазин розташований у м. Переяслав та забрати своє замовлення Ви можете на складі нашого магазину, але якщо Ви знаходитесь далеко від нас, тобто служби перевезень, які вказані на сторінці «Доставка». Основні напрямки відправлення наших замовлень є: Київ, Івано-Франківськ, Одеса, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків, Ужгород, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Чернігів, Черкаси .

Характеристики
Вага 18кг
Виробник AVIA

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Залиште свій номер телефону і ми Вам передзвонимо!
Залишити заявку