Рукава та комплектуючі

Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)

Рукава високого тиску та комплектуючі до них


У фермерських господарствах та на виробничих підприємствах, де використовуються станки, знають, що надзвичайно важливо мати надійного партнера в постачанні або виробництві рукавів високого тиску (шлангів), щоб не рахувати збитки через простій техніки чи станка. Купити рукава високого тиску (шланги) та всі комплектуючі до них, Ви можете в нашому інтернет-магазині ATS Parts.


Рукава високого тиску (РВТ) – елемент будь-якої гідравлічної системи, зазвичай РВД називають шлангами. Тож шланги мають еластичну основу, всередині якої, протікає гідравлічна олива під високим тиском.


Які комплектуючі до гідравлічних рукавів купити можна в ATS Parts.


Гідравлічні рукава комплектуються фітингами та муфтами різних діаметрів та форм. В залежності де використовується шланг (сільськогосподарські машини, комунальна техніка, станки, механізми) і яке навантаження в системі подачі гідравлічних олив, розраховують і міцність самого шланга, так як вони мають від однієї до чотирьох обмоток.

Купить гідравлчіні рукава високої якості чи дешевий аналог?

Рукава високого тиску відіграють надзвичайно важливу роль в машинобудуванні, сільській промисловості та будь-якій іншій промисловості. На сьогоднішній день важко знайти механізм без гідравлічного приводу. Тож відноситися до шлангів гідравлічних потрібно з розумінням того, що при неякісних матеріалах, шланг може не тільки порватися, а й забруднити всю систему своїми рештками, що приведе до повної поломки агрегату.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити гідравлічні шланги від світових брендів Gates та Hypress. У нас представлені як шланги з діаметром 5мм, так і більш міцні та дорогі рукава з діаметром 50мм. Тож у нас Ви знайдете гідравлічні шланги на будь-який смак та для будь-яких потреб.


Як купити рукава високого тиску, які потрібні саме Вам?


Якщо Вам необхідно замовити рукава високого тиску, в першу чергу вам потрібно виміряти внутрішній діаметр шланга, або ж скористатися написами на самому рукаві (більшість виробників наносять маркування на сам шланг). Потім вже потрібно визначитися з тиском, який проходить через цей рукав і вже потім обирати потрібний рукав.


Чому варто купити шланги саме в ТОВ Агро-Техно-Сервіс.


Вже більше як 10 років, наша компанія надає послуги по виробництву гідравлічних рукавів у місті Переяслав і вже знає, яким виробникам варто довіряти, а які здатні підвести в найвідповідальніший момент.


Рукава гідравлічні запропоновані в нашому магазині відповідають усім комплектуючим. Тож при підборі комплектуючих до гідравлічних рукавів, ви можете з повною впевненістю замовляти всі запчастини в одному місці.

Де купити гідравлічні рукава в Україні?

Шланги та комплектуючі до них, з нашого каталогу, знаходяться у місті Переяслав. Отримати замовлення Ви можете у будь-який час. Але якщо ви хочете замовити запчастини в інше місто – скористайтеся будь-якою із запропонованих служб доставки, які запропоновані на сторінці «Доставка». Основні напрямки, куди ми доставляємо замовлення: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків, Ужгород, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Чернігів, Черкаси.