Маячок CLAAS ORIGINAL (Мигалка)

Маячок CLAAS ORIGINAL (Мигалка)

Маячок CLAAS ORIGINAL (Мигалка)

  • ВиробникиClaas Original
  • Модель: Маячок CLAAS
  • Артикул:Маячок CLAAS
  • Доступність: 21
  • 1646.40грн.

  • Без ПДВ: 1372.00грн.

Маячок CLAAS ORIGINAL (Мигалка)


Маячок CLAAS – це універсальний проблисковий маячок, який підходить для всієї техніки CLAAS. 12V; 55W.

Маячки помаранчевого (жовтого) кольору встановлюються на  транспорт комунальних служб,  автомобілі, що перевозять небезпечні чи негабаритні вантажі;

Водії транспортних засобів та машин дорожньо-експлуатаційних служб із включеним проблисковим маячком оранжевого кольору у процесі виконання роботи на дорозі мають право відступати від загальних вимог дорожніх знаків та розмітки, а також деяких пунктів Правил за умови забезпечення безпеки руху. Інші водії не мають права перешкоджати їхній роботі. Це єдиний привілей помаранчевих маячків.

Переваги у русі такий маячок не дає, а виконує виключно сигнальні функції – попередження інших водіїв про небезпеку носія такого маячка.


Купити мигалку для комбайнів та тракторів CLAASСільськогосподарські комбайни CLAAS мають проблискові маячки жовтого (помаранчевого) кольору. Включаються для інформування водіїв вантажних автомобілів, зайнятих відвезенням сільгосппродукції про те, що комбайн заповнений бункером і потребує вивантаження зібраної сільгосппродукції в транспортний автомобіль.
Claas Україна. Де купити запчастини на Клаас?

 

ТОВ Агро-Техно-Сервіс має великий склад запчастин Claas в Україні, тому якщо Вам потрібні запчастини для сільськогосподарської техніки від компанії Claas, ви завжди можете звернутися до нашого інтернет-магазину.

 

Запчастини з каталогу нашого магазину розташовані у місті Переяслав, але якщо Ви з іншого міста – скористайтесь будь-якою службою доставки зі сторінки «Доставка» та вибирайте зручний спосіб. Основними напрямками, куди ми відправляємо запчастини: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків, Ужгород, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Чернігів, Черкаси

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре