Ремінь 350340 TAGEX

Ремінь 350340 TAGEX

Ремінь 350340 TAGEX

  • ВиробникиTagex
  • Модель: 350340 TAGEX
  • Артикул:0003503400 TAGEX
  • Доступність: 3
  • 444.17грн.

Інші виробники


Ремінь Claas 350340 TAGEX

Ремінь 350340 використовується в зернозбиральних комбайнах CLAAS:  

  • Lexion
    • 480, 485Купити ремінь 350340 TAGEX чи іншого виробника         


Компанія Tagex ремні виробляє в Німеччині і сугубо в оригінальному виконанні для певної сільськогосподарської техінки. Якщо Ви хочете купити ремні tagex для комбайна Claas, то ви побачите, що маркування ременя повністю відповідає заводському каталожному номеру ременя CLAAS ORIGINAL. В свою чергу це означає, що компанія Тагекс ремні виготовляє для кожної машини відповідно до стандартів ОЕМ.


Ремні Tagex для техніки Claas виготовляються вже більше тридцяти років, тому компанія має великий досвід у виготовленні привідних ременів, а асортимент складає більше двох тисяч найменувань і з кожним роком ця цифра тільки збільшується.


Tagex Україна. Де купити ремні Тагекс


ТОВ Агро-Техно-Сервіс є офіційним імпортером ременів Tagex в Україні, тому якщо Вам потрібні ремні до сільськогосподарської техніки від компанії Тагекс, ви завжди можете звернутися до нашого інтернет-магазину.


Склад запчастин з каталогу нашого магазину знаходиться у місті Переяслав, але якщо Ви з іншого міста – скористайтеся будь-якою службою доставки із сторінки «Доставка» та обирайте найзручніший спосіб. Основними напрямками, куди ми відправляємо запчастини є: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків, Ужгород, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Чернігів, Черкаси.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Залиште свій номер телефону і ми Вам передзвонимо!
Залишити заявку