Трактори Claas

Трактори Claas
Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)

Запчастини для тракторів Claas.

Компанія Клаас – є це безумовний лідер на ринку європейської СГ техніки. На території України Claas також є одним із найпопулярніших виробників сг техніки. Перевагу надають зернозбиральним комбайнам, але і трактори Claas також мають великий попит серед фермерів України. Запчастини для тракторів Claas, Ви можете переглянути у каталозі нашого інтернет-магазину

На які трактори Клаас є запчастини в ATS Parts.

Головний трактор компанії Claas – це Claas Xerion. Його виготовляють на основному заводі у Гарзевінкелі і запчастини на трактор Claas Xerion також виготовляють на цьому ж заводі. Компанія Агро-Техно-Сервіс має розхідні запчастини до цього трактора та пропонує Вам купити їх за доступною ціною. Окрім запчастин на Клаас Ксеріон, ми маємо запчастини і до усіх інших моделей тракторів Claas:

На відміну від трактора Xerion, всі інші трактори компанія Клаас виготовляє на заводі у місті Ле-Ман, тому й комплектуючі до них можуть бути від інших виробників.

Які запчастини на трактор Claas є на складі ATS Parts.

У першу чергу, для того, щоб забезпечити ринок запчастини на трактор, потрібно мати деталі, які часто виходять із ладу, це:

  • Підшипники
  • Гвинти
  • Фільтри
  • Мастильні матеріали

Якщо у нас немає потрібної Вам запчастини – зверніться до менеджера будь-яким зручним способом і ми запропонуємо доставку запчастин із країн Європи в найменші терміни.

Більше інформації про новинки техніки читайте на офіційному сайті компанії Claas.