Послуги

Виготовлення та ремонт гідравлічних рукавів (шлангів)

Виготовлення та ремонт гідравлічних рукавівВиготовлення та ремонт гідравлічних рукавів є одним із видів діяльності нашої компанії, яким ми займаємося вже понад десять років. Однак у нашому випадку багаторічний досвід не означає виготовлення одного і того ж продукту – ми відкриті для будь-яких нов..

336.00грн. Без ПДВ: 280.00грн.

Внесення КАС, РКД та аміачної води

Послуги з внесення КАС, РКД та аміачної води ТОВ Агро-Техно-Сервіс надає послуги по внесенню рідких добрив. Послуги по внесенню рідких добрив включають в себе трактор John Deere з системою GPS та найсучасніший аплікатор для внесення добрив FAST. Внесення рідких добрив має велике значення..

594.24грн. Без ПДВ: 495.20грн.

Культивація / м. Переяслав і район (Київська область)

Культивація Наша компанія надає послуги обробітку ґрунту культиватором Kongskilde Terra-D у м. Переяслав-Хмельницький (Київська обл.) та районі. Культивація надається з одного з тракторів John Deere. Kongskilde Terra-D - компактний повністю підвісний дисковий культиватор для неглибокої стер..

514.27грн. Без ПДВ: 428.56грн.

Оренда навантажувачів Manitou

Оренда навантажувачів в м. Переяслав ТОВ Агро-Техно-Сервіс має достатньо великий парк сільськогосподарської техніки для надання послуг, з якими Ви можете ознайомитися на сторінці "Послуги". Оренда навантажувачів у місті Переяслав доступна за попередньою домовленістю, оскільки надати послуги "п..

912.00грн. Без ПДВ: 760.00грн.

Оренда трактора John Deere 7800 / Переяслав та район

Оренда трактора John Deere 7800 Оренда трактора John Deere 7800 у м. Переяслав (Київська обл.) та район.Технічні характеристики: John Deere 7800:Довжина:4800 ммШирина:2,500 ммВисота:3080 ммКолісна база :A: 2800 ммДорожній просвіт :628 (A: 515) мм ДвигунНомінальна потужність:125,1..

556.52грн. Без ПДВ: 463.77грн.

Оренда трактора John Deere 8300 / Переяслав та район

Оренда трактора John Deere 8300Оренда трактора John Deere 8300 у м. Переяслав (Київська обл.) та район.Технічні характеристики: John Deere 8300:Довжина:5690 ммШирина:2,540 ммВисота:3100 ммКолісна база:3110 (A: 2950) м ДвигунНоминальная потужність:169,3 кВт / 230 л.Номинальная швидкість:2100 об ..

556.52грн. Без ПДВ: 463.77грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Оренда сільськогосподарської техніки та агрегатів.

Сільське господарство відіграє одну з найважливіших ролей в економіці України. Швидкий темп розвитку галузі приводить до недостачі технічного забезпечення. Тож один із варіантів є оренда сільськогосподарської техніки.

В Україні безліч пропозицій, в яких пропонується оренда СГ техніки в Україні, але знайти надійного партнера, який завжди готовий виконати більшість задач по обробітку грунту, не так і просто.


Переваги оренди сільськогосподарської техніки в ТОВ Агро-Техно-Сервіс


Ви відразу відчуєте переваги від співпраці з нашою компанією:


  • Широкий вибір техніки для обробітки грунту
    • Дискові борони
    • Плуги
    • Культиватори
  • Надійні та в повній робочі готовності трактори JOHN DEERE
  • Навантажувачі MANITOU з довжиною стріли від 6 до 8м, та максимальним навантаженням від 3,4 до 4,5 тонн.
  • Агрегат для внесення рідких добрив FAST

Якщо ви вагаєтеся чи потрібно вам брати в оренду сільськогосподарську техніку, то знайде, що більшість організацій надають перевагу декілька разів у рік наймати наші агрегати, ніж купувати та ремонтувати нову та дорогу техніку, яку до того ж будуть не так часто використовувати.

Навіть, якщо у вас є власна техніка, то оренда сільгосптехніки надасть Вам значну економію часу та більшу економічну вигоду.

Оренда сільгосптехніки  в Україні

На нашому сайті Ви можете замовити необхідну техніку, яка представлена на сторінці «Оренда техніки». Наші менеджери запропонують оптимальні умови для нашої співпраці.

Сільськогосподарська техніка в оренду з ATS Parts – це в першу чергу економія фінансів для подальшого розвитку господарства. Отримавши техніку на прокат, Ви з легкістю досягнете поставлених задач. Послуги оренди техніки обійдуться не дорого, а вигода від зекономленого часу та фінансів буде відразу помітною.

Де можна взяти в оренду сільськогосподарську техніку

Техніка зі списку знаходиться у м. Переяслав, але якщо Ви знаходитесь в іншому регіоні – обговорюйте доставку техніки з нашими менеджерами. Основними напрямками, де ми надаємо послуги є: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків, Ужгород, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Чернігів, Черкаси.