Комбайни Claas

Комбайни Claas
Показано з 0 по 0 із 0 (0 сторінок)

Тут Ви можете купити запчастини до комбайнів CLAAS.


Комбайни від виробника Claas – це лідери на ринку зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів. Комбайни Клаас мають високу якість та надійність, чим і завоювали прихильність у фермерів по всьому світу. Але навіть в надійних комбайнах з часом зношуються деталі та потребують заміни. Щоб купити запчастини до комбайнів Claas, зверніть увагу на наший каталог запчастин та оберіть потрібні Вам деталі.

Якщо ви вагаєтесь і не знаєте чи варто купувати аналогічні запчастини для комбайна Клаас за доступною ціною, Ви завжди знайдете і оригінальні запчастини Claas. Адже в каталозі нашого інтернет-магазину пропонуються як оригінальні запчастини Клаас, так і якісні та перевірені часом запчастини від європейських виробників.

Запчастини на комбайн Claas Lexion та на інші моделі. 

Один з найпопулярніших комбайнів від виробника Клаас – це комбайн Лексіон. Практично всі розхідні деталі ми маємо на своєму складі, але якщо ви не знайдете потрібну Вам деталь в каталозі нашого магазину, Ви завжди можете звернутися до нас для замовлення запчастин з Німеччини в короткий термін. На нашому складі є запчастини до комбайнів:

Окрім запчастин до комбайнів у нас ви знайдете запасні часини до тракторів Клаас, пресс-підбирачів, ворошилок та іншої техніки.

Запчастини Claas Україна та регіони

Агро-Техно-Сервіс – один з найбільших імпортерів запчастин до техніки Claas в Україні, тому ви может у нас знайти велику кількість як оригінальних, так і аналогів за доступними цінами. Оригінальні запчастини – це найвища якість та цілковита відповідність зношеній запчастині, але й аналоги запропоновані в нашому магазині мають перевірену та достатньо високу якість, тому Ви можете підібрати потрібні запчастини за ціною, яка Вам найбільше підходить.

Аналоги ми особисто замовляємо із заводів-виробників, які знаходять в Євросоюзі та вже не один десяток років гарантують високу якість деталей за доступною ціною. Тож ви повністю можете довіряти запропонованим запчастинам, які ми пропонуємо. 


Звертайтеся до наших менеджерів, які спеціалізуються на запчастини Клаас, і вони з легкістю виберуть потрібні деталі та запропонують всі доступні варіанти.


Які запчастини на комбайни Claas пропонує ATS Parts.


Майже всі розхідні запчастини, які має зернозбиральний комбайн Клаас, присутні на складі ТОВ Агро-Техно-Сервіс. На нашому складі завжди присутні:

  • Підшипники
  • Вали
  • Ланцюги
  • Зірочки
  • Сегменти
  • Пальці

Та безліч інших запчастин, які ви можете переглянути в каталозі нашого інтернет-магазину.

Чому варто звернутися в ТОВ Агро-Техно-Сервіс

Наша компанія вже понад десять років є одним із головних імпортерів запчастин до техніки CLAAS та має достатньо велику базу клієнтів, які рекомендують нас до співпраці своїм знайомим. Тому ми пропонуємо Вам тільки якісну та перевірену часом продукцію і замовити запчастини клаас онлайн за доступною ціною буде першим кроком до надійної та якісної співпраці.

Склад запчастин з каталогу нашого магазину знаходиться у місті Переяслав, але якщо Ви з іншого міста – скористайтеся будь-якою службою доставки із сторінки «Доставка» та обирайте найзручніший спосіб. Основними напрямками, куди ми відправляємо запчастини на Lexion є: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Хмельницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Харків, Ужгород, Кропивницький, Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Суми, Чернівці, Рівне, Житомир, Херсон, Чернігів, Черкаси.

Більше інформації про новинки техніки читайте на офіційному сайті компанії Claas.